Nowa odsłona sklepu mewa24.pl

Najnowsza aktualizacja sklepu MEWA24.PL

Witajcie serdecznie w naszym nowo otwartym sklepie który stworzyliśmy z myślą o Was i o Waszych potrzebach. Przez długi czas zbieraliśmy informacje o tym jak chcielibyście aby wyglądał i funkcjonował nasz sklep. Dzięki Wam udało nam się zebrać całą masę pożytecznych informacji którą przeanalizowaliśmy i zamieniliśmy w świeżutki,  funkcjonalny i kolorowy sklep mewa24.

Główna informacja która powtarzała się w kontakcie z Wami , to zapytanie o bloga w którym moglibyśmy informować Was na bieżąco co słychać u nas w firmie, poznawać Wasze opinie n temat naszych wyrobów , dzielić się informacjami o naszej niezastąpionej dzianinie VISTEX oraz  wiedzą i nowinkami dotyczącymi kolekcji naszych wielu marek.

Nowa odsłona naszego sklepu oraz pierwszy, przywitalny wpis na blogu to dobra okazja aby w skrócie opowiedzieć Wam o historii i filozofii naszego sklepu, który bezpośrednio związany jest z produkcją unikatowych artykułów z jedwabiu wiskozowego zwanego VISTEX- em którego jesteśmy jedynym w Polsce jak i na świecie producentem.

W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży artykuły sześciu naszych marek:

  • VISTI,
  • James Bradley,
  • PS lingerie,
  • LOOKat
  • MEWA lingerie ,
  • Pamela

Ale o markach dowiecie się więcej  w kolejnych postach , gdyż każda z nich to osobny temat oraz  historia pełna ciekawostek, inspiracji i zróżnicowanych gustów klientów dla których przeznaczone są nasze produkty.

Sklep mewa24.pl to sklep dla wszystkich ceniących wysoką jakość i naturalne surowce. Zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, dla miłośników bielizny damskiej jak i męskiej oraz kolekcji odzieżowych i pończoszniczych. Jednym słowem w naszym sklepie możesz ubrać się od stóp do głów i być pewnym jakości wszystkich wyrobów gdyż wszystkie pochodzą od jednego producenta jakim jest Spółka MEWA Sp.z.o.o z prawie 50 letnią tradycją (rok założenia 1961).

Nasze wyroby znane są w całej Polsce w szczególności ze swojej jakości oraz wspomnianego wyżej jedwabiu wiskozowego, który jest dzianiną pochodzenia naturalnego, a dokładniej zbudowany jest z włókien celulozowych jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej na świecie. Jego unikatowe właściwości dopiero odkrywane są w branży medycznej, sportowej ale głównie w odzieżowej i bieliźnianej. Posiada on także jedwabisty chwyt i lekko błyszczący wygląd, do złudzenia przypominający 100% jedwab. Więcej o jedwabiu wiskozowym dowiecie się w kolejnych postach poświęconych tylko jemu.

Wracając do tematu przewodniego –  nasz nowy sklep został wzbogacony o kilka nowych funkcji jak np. możliwość opiniowania współpracy z naszą firmą na portalu Opineo, możliwość skorzystania z paczkomatów, zapis na Newslettera upoważniającego do rabatu, ale co zapewne dla Was najciekawsze wprowadziliśmy program lojalnościowy polegający na zbieraniu przez Was punktów za każde dokonane zakupy. Punkty będą upoważniać do gratisów lub rabatów. Sami zdecydujcie.

Zainspirowani wakacyjnym czasem postawiliśmy na kolory, pastele i pozytywną energię.

Sklep online: www.mewa24.pl