Producent odzieży damskiej LOOKat®

Producent odzieży damskiej LOOKat

Wyroby przedstawione w kolekcji LOOKat® produkowane są przez nasz zakład MEWA Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Biłgoraju, firmę z ponad 55 letnią tradycją (rok założenia 1961) w produkcji bielizny z dzianiny pochodzenia naturalnego oraz odzieży, uznanego w Polsce i na świecie producenta dzianin, w tym najwyższej jakości jedwabiu wiskozowego pochodzenia naturalnego, zastrzeżonego znakiem towarowym VISTEX®.VISTEX®.

Znakomite i wyjątkowe i niepowtarzalne walory użytkowe artykułów z jedwabiu wiskozowego, dla których klienci naszej bielizny zawsze ją wybierają, bo są niezastąpione, znajdują również swoje miejsce w kolekcji LOOKat®. W tej linii odzieży, nie tylko wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie wyrobów z jedwabiu wiskozowego, ale także projektujemy, tworzymy i kreujemy z bardzo różnorodnych dzianin i tkanin.

W kolekcji odzieży LOOKat® staramy się odzwierciedlać zarówno tradycję – w jej najlepszych elementach i walorach użytkowych, jak i nowoczesność, obowiązujące trendy i style mody. Łączy je w wysublimowanym smaku najwyższa troska o miękkość, delikatność oraz trwałość i wysoką jakość wykonania poprzez właściwy dobór materiałów, skupienie uwagi na naturalnym układaniu się na sylwetce, staranne wykończenie i dbałość o każdy szczegół. To wszystko po to aby zapewnić Wam uczucie komfortu, wygody oraz elegancji.

Przejdź do strony naszej marki lookat.com.pl